سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی و امضای تفاهم نامه هکاری مشترک میان دانشگاه علوم پزشکی استان و سازمان برنامه و بودجه

در راستای تدوین برنامه جامع سلامت کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت

در نشست بررسی و امضای تفاهم نامه"تدوین برنامه جامع استان " میان دکتر ایلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و دبیر شورای سلامت و امنیت غذایی کهگیلویه و بویراحمد و دکتر نوروزی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تفاهم نامه همکاری در این خصوص صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، در این جلسه که در راستای تدوین برنامه جامع سلامت استان صورت گرفت پس از بحث و بررسی در خصوص شاخص ها و محور های مورد نظر در تدوین برنامه و نحوه نگارش آن، با موافقت طرفین تفاهم نامه تدوین برنامه جامع سلامت استان جهت یک بازه ۶ ماهه امضا شد و مقرر گردید تا پایان سال جاری برنامه جامع سلامت استان با مشارکت تمام کارگروه های تخصصی و ادارات مرتبط با سلامت با محوریت دانشگاه علوم پزشکی و دبیرخانه شورای سلامت و امنیت غذایی استان تدوین، ابلاغ و اجرایی گردد.

در تدوین و اجرای برنامه جامع سلامت استان ضروریست تمام نهادها، سازمانهای اداری و غیر اداری که در سلامت عمومی و اجتماعی مردم تأثیرگذار هستند، مشارکت کامل داشته باشند.

 

 از جمله محورهای مهم در تدوین برنامه جامع سلامت استان می‌توان به نیمرخ سلامت استان، شاخص های عمومی و اختصاصی سلامت، میزان پیشرفت پیش بینی شده در طول برنامه و تعهد تمام مدیران ارشد استان به اجرای برنامه اشاره کرد.


١٧:٠١ - 1396/06/16    /    شماره : ١٦٣١٠    /    تعداد نمایش : ٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج