چهارشنبه ٠٤ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

جهت جلب مشارکت های اجتماعی صورت گرفت

کارگاه آموزشی توانمند سازی موسسات خیریه سلامت در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد

با توجه به لزوم استفاده از پتانسیل خیرین در حوزه سلامت، کارگاه توانمند سازی رابطین مشارکت های اجتماعی و موسسات خیریه سلامت استانی با حضور مدیرعاملان موسسات خیریه بیمارستانی، مددکاران بیمارستانی، رابطین و کارشناسان خیرین و مشارکت های اجتماعی شهرستان ها صبح امروز در دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه ضمن خوشامد گویی به شرکت کننده گان در این جلسه، در خصوص ضرورت استفاده از ظرفیت و پتانسیل خیرین حوزه سلامت در سراسر استان گفت:با توجه به اینکه در سطح استان خیرین زیادی وجود دارد باید نیازمندی و اولویت استفاده از ظرفیت این نیکوکاران جهت ساخت و ساز و تجهز بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی، خانه های بهداشت و ... را در هر شهرستان مشخص تا با برنامه ریزی مناسب و جلب نظر آن ها امکانات مراکز بهداشتی – درمانی را جهت خدمت با کیفیت بیشر به مردم عزیز استان افزایش دهیم.

امین اله بابویی افزود ، با توجه به اختصاص 2 دستگاه کلنیک سیار دندانپزشکی جهت استفاده در مناطق روستایی محروم و دور افتاده استان، مدیران محترم شهرستان ها ضمن اولویت بندی، مناطق روستایی محروم حوزه تحت پوشش خود را به دانشگاه اعلام تا نسبت به برنامه ریزی جهت اعزام آمبولانس های مجهز به کلنیک دندانپزشکی سیار و خدمت به مردم اقدام گردد.

 

وی ادامه داد، هدف اصلی از کارگاه آموزشی امروز، جلب مشارکت های مردمی، استفاده از ظریفیت خیرین محترم و نحوه پلاک گذاری اموال اهدایی خیرین و وقف شده است که لازم است همکاران حترم طبق دستورالعمل هایی که در کارگاه آموزشی ارئه می گردد،، این امر در تمام شهرستان ها اجرا شود.

 

به گزارش وب دا، در ادامه برنامه هر کدام از مدرسین کارگاه به شرح مطالب و دستورالعمل های مربوطه در این خصوص پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٢:١٥ - 1396/07/03    /    شماره : ١٦٥١٣    /    تعداد نمایش : ٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج