چهارشنبه ٠٤ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت

تبریک هفته نیروی انتظامی توسط دانشگاه علوم پزشکی استان

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، رئیس شورای عالی سازمان پرستاری و رئیس اداره آسیب های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد  با حضور در فرماندهی نيروي انتظامی استان، هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی و پرسنل خدوم و زحمت کش نیروی انتظامی تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، رئیس شورای عالی سازمان پرستاری استان، با قدرداني از اقدامات مفيد و موثر نيروي انتظامي بيان كرد: امنیت از مهم ترين مولفه های پیشرفت یک جامعه می باشد و نیروی انتظامی با برقراري امنیت، نقش مهمی در توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی كشور دارد.

دکتر مهران پوزش تصريح كرد: امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی و نظامي در کنار سایر اقشار مردم، امنیتی شایسته و قابل تحسین در استان حاکم است.

رئیس اداره آسیب های اجتماعی دانشگاه نیز با بیان اینکه دانشگاه ها باعث توسعه و پيشرفت جامعه مي شوند، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی اين آمادگی را دارد كه با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در زمینه فعالیت های علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و با توجه به نیازهای استان همکاری های لازم را با نیروی انتظامی داشته باشد

عبدالسجاد حکمت زاده ادامه داد، با توجه به وظایف ذاتی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و با برنامه ریزی های صورت گرفته انشاله قدم های مهمی جهت ارتقای شاخص های مرتبط با سلامت در کنار نیروی خدوم انتظامی خواهیم برداشت.

فرمانده نيروي انتظامي استان با بیان اینکه، ایجاد نظم و تامین امنیت در جامعه تنها توسط نیروی انتظامی امکان پذیر نیست، عنوان کرد: همه دستگاه ها و ارگان ها در سطح جامعه باید همکاری نمایند تا بتوانیم در این مسیر موفق باشیم، که خوشبختانه این تعامل و همکاری در سطح استان وجود دارد.

  سرتیپ دوم پاسدار مهدی انصاری در پایان از دانشگاه علوم پزشکی به عنوان فعالیت های موثر در جهت ارتقای شاخص های مرتبط با سلامت و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان تشکر کرد.


١٠:٠٧ - 1396/07/19    /    شماره : ١٦٦٩٦    /    تعداد نمایش : ٩٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج