پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

روند مطلوب آماده سازی پروژه همراه سرای بیمارستان امام سجاد ( ع ) یاسوج

خبر خوش برای بیماران بیمارستان امام سجاد ( ع ) یاسوج

سرپرست معاونت اجتماعی، نماینده خیر پروژه ، مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان، رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) و سایر همراهان از روند ساخت پروژه همراه سرای بیمارستان امام سجاد ( ع ) یاسوج، بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، نماینده خیر این پروژه در حاشیه بازدید از روند اجرای کار بیان داشت: با توجه به اینکه اکثر بیماران از شهرها و روستاهای اطراف به بیمارستان امام سجاد (ع) مراجعه می کنند و پس از بستری در بیمارستان، همراه هان آنها به شکل نامناسب در خیابان های اطراف و محوطه بیمارستان مستقر می شوند و گاها"مجور هستند در فصل سرما و گرما در فضای بیرون بمانند، این نیاز احساس شد که این پروژه هرچه سریعتر اجرا گردد.

عسکر میرزاپور به عنوان نماینده حاج علی عسکریان دماوندی خیری که مسئولیت این پروژه را به عهده گرفته است عنوان کرد:با توجه به شرایط فصلی انتظار می رود زمان تحویل پروژه در فصول ابتدایی سال  1397 باشد که امیدوارم با افتتاح آن بخشی از مشکلات همراهان بیماران برطرف شود.

رئیس مجمع خیرین سلامت استان نیز در این بازدید گفت: پروژه همراه سرای بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج یکی از کارهای بسیار مهم دانشگاه علوم پزشکی و مجمع خیرین سلامت استان است که با مساحت زیر بنای 915 مترمربع و در سه طبقه در حال ساخت می باشد.

سالار جوکار افزود : در وهله اول مبلغ 620 میلیون تومان برای آن پیش بینی شده است که حدود 400 میلیون تومان آن توسط خیر تهرانی حاج علی عسکریان دماوندی و 220 میلیون دیگر با مشارکت سایر خیرین و مجمع خیرین سلامت استان تامین شده است.

جوکار در پایان از همه خیرین خواست جهت تجهیز این پروژه به مجمع خیرین و دانشگاه علوم پزشکی کمک نمایند تا ساختمان فوق به بهره برداری برسد.

  سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این بازدید گفت: با توجه به تفاهم نامه هایی که با مجمع خیرین سلامت و سایر نهاد های یاری رسان داریم،با تلاشهای همه همکاران پروژه های بسیار خوبی در حال انجام است که امیدوارم با افزایش کمک خیرین در بخش سلامت هیچگونه کمبودی در زمینه رفاه حال بیماران و همراهان آنها نداشته باشیم.

امین اله بابویی در پایان از تلاش های مدیرعامل و هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان که فعالیت های بسیار ارزشمندی در جهت جلب خیرین در ساخت پروژه های مرتبط با سلامت در تمام نقاط استان داشتند تشکر و قدردانی نمود.


 

 

 


١١:٠٨ - 1396/07/30    /    شماره : ١٦٨٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]