پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه تدوین برنامه استراتژیک معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

تدوین برنامه استراتژیک معاونت اجتماعی

جهت پیش برد اهداف دانشگاه و با حضور پرسنل معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، جلسه تدوین برنامه استراتژیک معاونت اجتماعی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه در این نشست، برنامه ریزی استراتژیک را نوعی نگرش و دیدگاه منظم و تحلیلی عنوان کرد و افزود: به طورکلی برنامه استراتژیک به بررسی سازمان و اهداف آن با توجه به محیط می پردازد و اولین و مهمترین شرح وظیفه همه همکاران در معاونت اجتماعی تلقی شده و این مهم در رأس وظایف آنها قرار دارد.

امین اله بابویی افزود: برآورد نقاط قوت و ضعف، فرصت ها و تهدید های درونی و مقایسه توانایی سازمان باسازمان های دیگر نیز به راهنمایی و هدایت پرسنل در برنامه ریزی های استراتژیک کمک می کند.

وی مهمترین حسن برنامه استراتژیک را در وحله اول ایجاد دیدگاه یکپارچه،هماهنگ شده و منظم از مسیر و جهتی که سازمان قصد طی کردن آن را دارد و در وحله دوم ایجاد تسهیلات و امکاناتی به منظور هماهنگی و سازش با محیط درحال تغییر دانست.

 

در ادامه هر کدام از همکاران معاونت اجتماعی به بیان دیدگاه های خود در خصوص تدوین برنامه استراتژیک معاونت پرداخته و  پیشنهادات خود را در قالب فرم های از پیش تعیین شده و تحت عنوان، نقاط ضعف، نقاط قوت، فرصت و تهدید جهت پیشبرد اهداف دانشگاه ارائه کردند.

 


١٧:٤٨ - 1396/08/06    /    شماره : ١٦٩٦١    /    تعداد نمایش : ٢٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]