دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧
صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

در راستای توجه به دانشجویان شاهد و ایثارگر؛

جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+عکس

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان، گفت: ارائه خدمات شایسته و با حفظ عزت و کرامت به دانشجویان شاهد و ایثارگر در راستای ارتقای وضعیت آموزشی، فرهنگی و رفاهی آنان، زمینه مشارکت فعالانه دانشجویان شاهد و ایثارگر در عرصه های مختلف به شکوفایی هرچه بیشتر استعداد های این عزیزان کمک شایانی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه، مدیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، در جلسه ستاد شاهد و ایثارگر این دانشگاه اظهار داشت: عنایت به فرامین بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در خصوص رسیدگی همه جانبه به امور شاهد و ایثارگر و ضرورت ارائه خدمات شایسته به این عزیزان و ارتقاء سطح علمی و فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر ، امور شاهد و ایثارگر در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز در همین راستا گام های مهمی برداشته است.

امین اله بابویی افزود: ارائه خدمات شایسته و با حفظ عزت و کرامت به دانشجویان شاهد و ایثارگر در راستای ارتقای وضعیت آموزشی، فرهنگی و رفاهی آنان، زمینه مشارکت فعالانه دانشجویان شاهد و ایثارگر در عرصه های مختلف، علمی، فرهنگی، پژوهشی، تحقیقاتی و اجتماعی در جهت رشد و تعالی بیشتر آنان و برگزاری اردوهای سیاحتی و زیارتی از جمله وظایف این مجموعه است.

وی تصریح کرد: دانشجویان شاهد و ایثارگر به عنوان یادگاران گرانقدر حماسه‌سازان دفاع مقدس از جایگاه ارزشمند و رفیعی برخوردارند و خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران به لحاظ ایثارگری‌های که در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی از خودشان دادند دارای ارزش های گرانبهایی هستند.

مدیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، هدف از برگزاری این نشست را توجه به دانشجویان شاهد، بررسی وضعیت دانشجویان و برگزاری اردوی های سیاحتی و زیارتی در راستای رسیدن به اهداف پیشرفت علمی و آموزشی عنوان کرد.

امین اله بابویی در پایان گفت: تجهیز این عزیزان به خصایل اخلاقی، فرهنگی، علمی و ارتقای توانمندی ایشان در زمینه های مختلف موجب بارور شدن هرچه بیشتر اندیشه‌های متعالی شهدا و ایثارگران خواهد شد.

به گزارش وب دا، آخرین نشست بررسی وضعیت خدمات رفاهی، آموزشی، علمی مرتبط با دانشجویان شاهد و ایثارگر با حضور اعضاء در دفتر مدیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.142


 


٠٦:٤٧ - 1396/12/16    /    شماره : ١٨٩٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج