دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧
صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

در ایام نوروز؛

تیم تخصصی خیرین دندانپزشکی به شهرستان لنده سفر می کند

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تیم تخصصی خیرین دندانپزشکی جهت ارائه خدمات رایگان به شهرستان لنده سفر می کنند. 

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، امین اله بابویی، در جلسه هماهنگی سفر تیم تخصصی خیرین دندانپزشکی به شهرستان لنده، ضمن تشریح وظایف افراد تیم پشتیبان، افزود: تیم تخصصی متشکل از دندانپزشکان خیر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به استان سفر خواهند کرد تا در سفری به شهرستان لنده، خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم این منطقه ارائه دهند.

وی تصریح کرد: این تیم با حدود 20 نفر دندانپزشک، پرستار و دستیار دندانپزشک در روزهای پنجم تا دهم فروردین ماه سال آینده در شهرستان لنده مستقر شده تا این بار مردم شریف این شهرستان از خدمات رایگان در دولت تدبیر و امید بهره مند گردند.

وی اذعان داشت: در این سفر تیم دانشگاه علوم پزشکی استان با کلنیک های سیار دندانپزشکی نیز حضور خواهد داشت تا خدمات خود را در مناطق محروم و دورافتاده شهرستان لنده نیز ارائه دهد.

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این نشست از همه اعضای تیم پشتیبان خواست تا وظایف خواسته شده را به شکل مطلوب انجام دهند تا برنامه ای در شان مردم شریف این شهرستان برگزار گردد.

به گزارش وب دا، نخستین سفر تیم دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سال 1397 به همراه تیم تخصصی خیر دندانپزشکی دانشگاه اصفهان جهت خدمت رسانی به مردم شهرستان لنده از پنجم تا دهم فروردین ماه خواهد بود.142


 

 


١٨:٤٧ - 1396/12/21    /    شماره : ١٩٠٢٧    /    تعداد نمایش : ٥١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج