دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧
صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

تشکیل 346 پرونده برای بیماران سرطانی نیازمند در کهگیلویه و بویراحمد/مساعدت 300 میلیون تومانی سازمان مردم نهاد سرطان نور برای بیماران سرطانی استان

موسسه سرطان نور به سرپرستی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، طی  15 ماه ارائه خدمت خود در استان، 346 پرونده برای بیماران سرطانی نیازمند تشکیل و با مددکاری و مشاوره، تسکین آلام آنان را در اولویت قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: عدم وجود حمایت های اجتماعی در استان برای خدمت به بیماران سرطانی نیازمند، زمینه ساز افتتاح موسسه نور در زمستان 95 در یاسوج شد.

امین اله بابویی اظهار کرد: این موسسه از زمان تاسیس تا پایان سال گذشته به همت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان بالغ بر 3 میلیارد ریال برای کمک به معالجه و درمان بیماران و استاندارد سازی تنها بخش سرپایی بیماران سرطانی استان هزینه نموده است.

وی اذعان داشت: این موسسه در این مدت زمان نسبت به تشکیل 346 پرونده مربوط به بیماران نیازمند جهت کمک به هزینه های درمانی و تسهیلات رفاهی آنها اقدام کرده است.

سالار جوکار؛ مدیر عامل موسسه سرطان نور نیز در ادامه گفت: با همت این موسسه طی مدت 15 ماه یعنی از دی ماه سال 95 لغایت اسفندماه سال 96 علاوه بر صرف هزینه های فوق، اهتمام ویژه ای نسبت به معرفی بیماران نیازمند به مراکز درمانی و رفاهی داخل و خارج از استان و ارائه خدمات حمایتی به آنان، صورت گرفته است.

به گزارش وب دا؛ موسسان و دست اندرکاران موسسه ملی نور در تهران با پیگیری و حمایت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، اقدام به راه اندازی این موسسه جهت حمایت از بیماران نیازمند سرطانی در استان نمودند.5

 

 


٠٨:٢٩ - 1397/01/28    /    شماره : ١٩٣٦٩    /    تعداد نمایش : ١٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج