سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧
صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه هم اندیشی با محوریت اجتماعی شدن سلامت در روستای منصور خانی کاکان

جلسه هم اندیشی با محوریت اجتماعی شدن سلامت در روستای منصور خانی کاکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، در این جلسه که با همت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، اعضای شورا و سایر مسئولین روستا ضمن ارائه گزارشی از مشکلات سلامت، به بیان اولویت ها و مشکلات سلامت مردم منطقه پرداختند.

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در نظر داریم که همزمان با ارائه خدمات کاروان سلامت در مناطق کمتر توسعه یافته، جلسه اجتماعی شدن سلامت را با مسئولین و معتمدین محلی برگزار نموده و با مشارکت و هم فکری مردم محلات و روستاها نسبت به حل مشکل محله با همکاری مردم اقدامات لازم صورت گیرد.

کرامت اله زندی قشقایی افزود: برخی از اقدامات توسعه و پیشرفت این خطه به ویژه در حوزه های آسیب های اجتماعی، کشاورزی و زیست محیطی با خطرهایی روبه رو بوده که لزوم بازنگری در برنامه های مدیریتی آن بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

وی با بیان اینکه راهکار پیشرو نشست هم اندیشی مشترک مسئولین دولتی با معتمدین روستاها بوده و این جلسه در همین زمینه تشکیل شده است، خاطر نشان کرد: در جهت بررسی مسائل و مشکلات روستا تلاش نموده و پس از شناسایی با ایجاد کارگاه های آموزشی جهت رفع آنها تلاش خواهیم کرد.

به گزارش وب دا؛ در پایان این جلسه مصوبات تائید و سرپرست معاونت اجتماعی آمادگی خود را برای بررسی مسائل و مشکلات روستا اعلام نمود.5

 


١٣:٥٤ - 1397/04/19    /    شماره : ٢٠٥٦٠    /    تعداد نمایش : ٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج