سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧
صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه بیمارستان بی بی حکیمه(س) گچساران مشخص شدند

اولین دوره انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه خیریه بیمارستان بی بی حکیمه(س) گچساران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، اولین دوره انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه خیریه بیمارستان بی بی حکیمه(س) گچساران با حضور سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان، خیرین حوزه سلامت شهرستان گچساران، مسئولان و همکاران بخش های بیمارستان و بازنشستگان این شبکه در سالن اجتماعات بیمارستان بی بی حکیمه برگزار شد.

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هدف از برگزاری این انتخابات ساماندهی کمک های مردمی به بیمارستان و تامین هزینه درمان بیماران و مراجعان نیازمند بوده است.

کرامت‌اله زندی قشقایی افزود: حسن این موسسه آن بوده که در داخل خود بیمارستان فعالیت می‌کند و مشکلات بیمارستان و بیماران برای این موسسه و خیرین ملموس است.

وی ابراز داشت: در این انتخابات 5 نفر به عنوان هیئت مدیره، 2 نفر به عنوان عضو علی البدل و 2 نفر به عنوان بازرس انتخاب شدند.

زندی قشقایی خاطرنشان کرد: موسسه خیریه بیمارستانی همسو با مجمع خیرین سلامت در یک مسیر گام برداشته و مجمع خیرین سلامت اهداف کلان حوزه سلامت و موسسه خیریه بیمارستانی در راستای هدفمند کردن جلب مشارکت های مردمی برای حمایت بیماران نیازمند قدم بر می دارد.1

 


٠٨:٤٣ - 1397/07/17    /    شماره : ٢١٨٩٠    /    تعداد نمایش : ٢٤٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج