سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧
صفحه اصلی > نمایش خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

بیماران "اوتیسم"در کهگیلویه و بویراحمد به صورت رایگان ویزیت می‌شوند

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده بیماران "اوتیسم"در استان به صورت رایگان ویزیت می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، با همکاری سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، ایرج فتحی متخصص اعصاب و روان و زاهدی روانشناس در جهت کاهش مشکلات روحی و روانی مددجویان و خانواده های آنها و مشکلات مالی آنان، ویزیت رایگان مددجویان مرکز طیف اوتیسم استان را به عهده گرفتند.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، کرامت اله زندی قشقایی اظهار داشت: دکتر ایرج فتحی متخصص اعصاب و روان و زاهدی روانشناس برای کاهش مشکلات روحی و روانی مددجویان و خانواده های آنها و مشکلات مالی آنان، ویزیت رایگان مددجویان مرکز طیف اتیسم استان را به عهده گرفتند.

وی ضمن تقدیر از دکتر فتحی و زاهدی ادامه داد: امیدواریم با همکاری پزشکان، داروسازان و دندانپزشکان بتوانیم قدم های موثری در جهت حل مشکلات مددجویان برداریم.

زندی قشقایی در خصوص رفتار اطرافیان با این کودکان اضافه کرد: کسانی که از این کودکان مراقبت می کنند مورد حمایت قرار گیرند و آموزش های خاصی برای نگهداری از این کودکان دیده باشند.

وی در مورد کودکانی که به بیماری اوتیسم دچار هستند بیان کرد: این کودکان علارغم رفتار عجیبی که دارند به دیگران و یا خود آسیب و صدمه ای نمی زنند.1

 


٠٨:٥٨ - 1397/07/17    /    شماره : ٢١٨٩١    /    تعداد نمایش : ١٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج