چاپ        ارسال به دوست

حوزه درمان استان، خستگی ناپذیر درکنار مردم

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل؛ در راستای هم افزایی و برنامه ریزی برای خدمت رسانی بهتر به مردم شریف استان، جلسه هم اندیشی حوزه درمان شهریاسوج با حضور دکتر یزدانپناه،دکتر سبز، دکتر آرامش، دکتر جاودان سیرت، مدیران گروه های مختلف درمانی استان و رئسای بیمارستانهای شهریاسوج در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزارشد.

دکتریزدان پناه در این نشست گفت : باید از ظرفیت بیمارستانها به نحوی استفاده شود که تمام توان درمانی دانشگاه علوم پزشکی درراستای خدمت به مردم باشد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی افزود: مدیران گروه های مختلف درمانی منافع مردم را در نظر بگیرند و با تعامل درون سازمانی از توان و ظرفیت همه گروه ها برای خدمت رسانی به مردم استفاده شود.

وی بیان کرد: مناقصه سی تی اسکن انجام شده و به زودی در بیمارستان شهیددکتر جلیل مستقر خواهد شد، همچنین ام ای آر این بیمارستان از اولویت ها است که منابع آن تامین و در آینده نزدیک در بیمارستان راه اندازی می شود.

سرپرست مرکزآموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل هم با اشاره به بخشهای فعال در بیمارستان شامل بخشهای  اورژانس، شیمی درمانی، سی سی یو، ای سی یو، اطفال، جراحی، عفونی و داخلی گفت:  ما آمادگی داریم بر اساس تصمیمات دانشگاه و تامین نیروی انسانی بقیه بخشهای بیمارستان را فعال کنیم.

دکتر جاودان سیرت افزود: بیمارستان شهیددکتر جلیل آماده تعامل بیشتر با دانشگاه هست و ما امیدواریم گروه های مختلف درمانی بر اساس تصمیمات دانشگاه قدم برداشته و بر اساس این اصل که هدف همه ما خدمت به مردم است تصمیمات بالادستی دانشگاه را اجرا کنیم.

 

 به گزارش وب دا: در پایان این جلسه دکتر یزدان پناه به همراه معاون درمان و معاون آموزشی از بخشهای مختلف این بیمارستان بازدید کردند.



٠٧:٥٦ - شنبه ٢ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٣٢٣    /    تعداد نمایش : ٩٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج