چاپ        ارسال به دوست

رئیس کمیته درمان و حمایتهای اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان منصوب شد

طی حکمی از طرف استاندار؛دکتر پرویز یزدانپناه به عنوان رئیس کمیته درمان و حمایتهای اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ در متن حکم دکتر حسین کلانتری آمده است:

جناب آقای دکتر پرویز یزدانپناه

سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان

باسلام و احترام

به استناد بند اول بخش دوم دستور العمل نحوه برگزاری جلسات کمیته های تخصصی و شوراهای هماهنگی استانها با عنایت به مراتب تعهد، درایت و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم شما را به سمت رئیس کمیته درمان و حمایت های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان منصوب می نمایم.

برگزاری منظم و دقیق جلسات کمیته، ایجاد هماهنگی بین دستگاههای اجرایی عضو و پیگیری جهت تحقق اهداف درمان با بهره گیری ازظرفیتها، امکانات و توانایی های موجود استان در حوزه های انسانی و پشتیبانی در قالب برنامه های ابلاغی از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور همچنین مصوبات مربوط به شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از جمله اموری است که انتظار می رود با برنامه ریزی دقیق، کارآمد، هدفمند و مبتنی بر اصول نسبت به تحقق آن اهتمام و تلاش نمائید.

امیدوارم در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و رهنمودهای حکیمانه مقام رهبری<<مدظله العالی>> در ابلاغ، پیگیری و اجرای تدابیر، دستورات و مصوبات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستانهای تابعه موفق و موید باشید.

حسین کلانتری

استاندار کهگیلویه و بویراحمد


٠٩:١٣ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٣٣٢    /    تعداد نمایش : ٧٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج